Nasza oferta Kostka Brukowa - Usługi Brukarskie Częstochowa, Kusięta, Olsztyn


N1 - zaliczana do najbardziej popularnych kostek stosowanych w zabudowaniu jednorodzinnym, jednakże może być zastosowana w tworzeniu alejek, placów, podjazdów. Składa się z 5 elementów tj. prostokąta, kwadratu, małego prostokąta tzw. ,,mydełko” oraz dwóch rodzajów klinów: ostrego i łagodnego. Dzięki klinom można tworzyć na posesjach takie bardzo ciekawe, a zarazem nieograniczone łukowe, zaokrąglone wzory.

 

R1 - dzięki jej  kształtom i kolorom można tworzyć ciekawe aranżacje wielobarwnych tarasów, chodników oraz alejek. Charakteryzuje ją falowana linia brzegowa delikatnie sfazowana wierzchnia warstwa co sprawia, że kształtem przypomina kamień naturalny. Składa się z dwóch prostokątów jednewgo kwadratu oraz dwóch kilnów: łagodnego i ostrego, co ułatwia tworzenie kół, łuków czy też innych wzorów uatrakcyjniających tworzone powierzchnie.

 

C1 - dzięki swym kształtom i mnogości kolorów daje nieograniczone możliwości do tworzenia ciekawych kompozycji zarówno na posesjach prywatnych, jak również na chodnikach, alejkach czy parkingach.
Dostępna w pełnej gamie kolorów, składa się z trzech elementów.

granit falisty - kostka pozwalająca tworzyć łukowe, okrągłe powierzchnie dzięki swoim kształtom. Składa się z 5 różnej wielkości trapezów, umożliwiających tworzenie krętych powierzchni. Wierzchnia warstwa kostki jest falista, co sprawia, że kostka ta świetnie oddaje onraz kamienia naturalnego wraz z jego nieregularnymi kształtami. Dostępna w wielu kolorach doskonale nadaje się na opaski tarasów, podjazdów i chodników.

 

granit płaski - kostka pozwalająca tworzyć łukowe, okrągłe powierzchnie dzięki swoim kształom. Składa się z 5 różnych wielkości trapezów, umożliwiających tworzenie krętych powierzchni. Dostępne w wielu kolorach doskonale nadaje się na opaski, tarasy, podjazdy i chodniki 

 

parkiet - kostka ta znakomicie sprawdza się w tworzeniu geometrycznych, regularnych wzorów na powierzchni placów, tarasów, podjazdów, chodników i alejek. Charakteryzuje się brakiem spoin oraz fazy, co sprawia, że pozwala na kreowanie jednolitych płaszczyzn. 
Idealnie reprezentuje się na dużych podjazdach do zabytkowych willi, posesji, czy dworków.

 

W1 - kolorystyka i kształt daje szlachetny urok kostce. Wierzchnia powierzchnia kostki jest pofalowana, co sprawia, że kostka swym wyglądem przypomina stary bruk. Znakomicie sprawdza się na powierzchniach w kolorach standardowych, jak również w malanżu.
Kostka dostępna ma zamówienie Klienta również jako płukana i śrutowana w pełnej gamie kolorów.

 

W2 - kolorystyka i kształt daje szlachetny urok kostce. Wierzchnia warstwa kostki jest pofalowana, co sprawia, że kostka swym wyglądem przypomina stary bruk.
Znakomicie sprawdza się na powierzchniach w kolorach standardowych, jak również w melanżach. Dostepna jest również w wersji ekskluzywnej przypominającej strukturę naturalnego kamienia.

 

Akropol - to nowy kształt kostki brukowej składajacej sie z 7 elementów. Falizta powierzchnia nawiązuje to starego bruku, dzięki czemu idealnie nadaje się na podjazdy przez dworkami, jednakże może być zastosowana w tworzeniu alejek, placów, podjazdów

via castello - doskonale sprawdza się na reprezentacyjnych, wielkometrażowych placach. Kostka o prostych geometrycznych kształtach skłąda się z 9 elementów które idealnie nadają się na wykończenia tarasów. Przestrzeń wyłożona tą kostką daje niepowtarzalny harmonijny wygląd.

 

H1 - podobnie jak kostka B1, swoje zastosowanie znalazła w tworzeniu chodników, elejek, parkingów, dróg. Dostępna z fazą i bez fazy w pełnej gamie kolorów

B1 - doskonale sprawdza się w budownictwie przemysłowym, używana do budowy chodników, dróg, parkingów. Dostępna w podstawowych kolorach, w 3 formach: z fazą, mikrofazą i bez fazy.

krawężnik prosty - to niezbędny element przy budowie podjazdów. Umieszcza się go na połaczeniu kostki brukowej z asfaltem.  Bogata gama kolorystyczna sprawia, że staje się on nie tylko ciężkim elementem drogowym lecz również dekoracyjnym.

 

6 x 20 x 100

8 x 30 x 100

15 x 30 x 100

15 x 22 x 100

 

krawężnik najazdowy - to niezbędny element do budowy dróg, ulic, parkingów, chodników, podjazdów itp. Rozmiar dopasowuje sie na podstawie natężenia ruchu. Bogata gama kolorystyczna sprawia, że staje się on nie tylko ciężkim elementem drogowym lecz również dekoracyjnym.

 

krawężnik łukowy - to niezbędny element do budowy dróg, ulic, parkingów, chodników, itp. Dzięki czterem  zróżnicowanym promieniom: 0,5m, 1m, 2m i 3m można dopasować go do odpowiedniego miejsca w zależności od kąta łaczenie się dwóch ulic. Krawęzniki łukowe dają nie tylko estetyczny wygląd, to rónież oszczędność materiału.

krawężnik skośny - to niezbędny element do budowy dróg, ulic, parkingów, chodników, itp. Dwa zróżnicowane wymiary umożliwiają dopasowanie ich do odpowiedniego miejsca w zależności od różnicy wysokości. Krawężniki łukowe dają nie tylko estetyczny wygląd, to rónież oszczędność materiału.